Naujiena! Gelish Harmony nagų lakas

Tai pats puikiausias pasiūlymas nagų priežiūros srityje per visą laiką. Gelinis nagų lakas, tai lakas, kurio nereikia džiovinti, lakas, kuris blizga it stiklas, neskyla, netrupa ir laikosi iki trijų savaičių! Jį paprasta padengti, lygiai taip kaip paprastu laku lakuojant, naudojamas specialus pagrindas, tuomet tepama pasirinkta spalva ir viskas užbaigiama viršutiniu sluoksniu. Vienintelis puikus skirtimus tas, kad jums nebereikės nuobodžiai laukti kol išdžius nagų lakas, tuoj po procedūros galėsite mūvėti pirštinaites ar autis batukus, juk tai taip patogu- ypač žiemos metu.

 • Kaina:
 • Kaina su manikiūru:

 

Klasikinis manikiūras

Šios procedūros metu jūsų nagams suteikiama norima forma bei švelniai nupoliruojamas/nublizginamas nago paviršius, naudojant specialius kremus ir voneles atmirkomos odelės, kurios vėliau pašalinamos įrankių pagalba, odelės pamaitinamos aliejais, o rankos maitinančiu kremu. Šia procedūra užbaigia nagų lakavimas.

 • Kaina: nuo

 

Šiltas manikiūras

Šiltas manikūras puikiai tiks jei jūsų odelės ir nagai linkę išsausėti, nagai sluoksniuojasi ar yra trapūs, o odelės šerpetoja ir skilinėja. Ši procedūra atliekama idetinškai kaip ir klasikinis manikiūras tik rankos merkiamos i šilto kremo ir aliejaus vonelę. Šilumoje geriau pasisavinamos kreme ir aliejuje esančios naudingos medžiagos, nagai ir odelės itin drėkinami ir maitinami. Rankos švelniai masažuojamos šiltu kremu. Šį malonumą užbaigia nagų lakavimas.

 • Kaina

 

Nagų lakavimas

Nagų lakavimas dar viena procedūra mūsų grožio sąraše. Pakoregavus nagų forma itin krupščiai tepamas pagridas, kuris gerina sukibima su spalvotu nagų laku ir apsaugo naga nuo spalvos įsigėrimo. Ant pagrindo keliais sluoksniais tepamas pasirinktos spalvos nagų lakas ar lakuojamas "prancūziškas manikiūras", o galbūt jūs norite papuošti nagus Swarovski kristalais ar kitomis NailArt galimybėmis. Paskutinis ir taip pat svarbus yra viršutinis nagų lako sluoksnis, kuris suteikia lakui blizgesio, apsaugo nuo aplinkos poveikio (vandens, UV spindulių), neleidžia lakui atsilupti ar nusitrynti. Nagų lako džiuvimui pagreitinti lašinami "Nailtek 10speed" lašai.

 • Kaina

 

Nagų priauginimas

Pavargote stengtis naturaliai sustiprinti nagus? Jums niekaip nesilaiko nagų lakas? Siūlome sprendimą- priauginamus nagus, kurie puikiai atrodys. Visada turėsite norimą ilgį ir forma, nagų lakas laikys iki trijų savaičių.  Profesonaliai priauginti nagai labai panašūs į naturalius, jie turi būti tolygiai apdildinti be kalnelių ir įdubų, taip pat tolygus perėjimas nuo naturalaus į dirbtinį nagą. Korekcija jiems atliekama kas 2-5 savaites, pagal individualius poreikius. Mūsų salone priauginamus nagus galite rinktis iš dviejų skirtingų sistemų:

 • Gelio sistema:
 • Porceliano sistema:
 • Korekcija:

 

Nagų sustiprinimas bio gelio sistema

Tai dar viena dirbtinių nagų alternatyva. Nagai padengiami plonu bio gelio sluoksniu, visiškai jų neprailginant tik sustiprinant esamą nagą. Ši sistema puikiai tinka rankų ir kojų nagams sustiprinti, išlyginti deformuota paviršių, pagerinti lako laikymą. Korekcija daroma kas 2-4 savaites.

 • Rankų nagų sustiprinimas:
 • Kojų nagų sustiprinimas:
 • Rankų nagų korekcija:
 • Kojų nagų korekcija:

 

Pedikiūras

Paprastai kojytės dažnai būna paslėptos bateliuose, tačiau ir žiemą smagu bent vonioje matyti gražias savo kojas. Profesonaliai padarytas pedikiuras išlieka gražus nuo kelių savaičių iki mėnesio. Kojos mirkomos SPA vonelėje su kvapiosiomis druskomis, pašalinama suragėjusi oda, kojos nupilinguojamos, apdildomi ir poliruojami nagai, sutvarkomos odelės aplink juos, pėdos pamaloninamos valančia, gaivinančia, maitinančia kauke. Švelniai įmasažuojamas maitinamasis kremas ir nulakuojami nagai.

 • Pedikiūras:
 • Pedikiūras su gelio laku:

Kojyčių manikiūras

Vasarą kojų nagus norisi susitvarkyti gerokai dažniau, nei to prireikia pėdoms. Mes siūlome jums "Kojyčių manikiūrą". Kojos išmirkomos SPA vonelėje su kvapiosiomis druskomis, kojos nupilinguojamos, apdildomi ir poliruojami nagai, sutvarkomos odelės aplink juos. Švelniai įmasažuojamas maitinamasis kremas ir nulakuojami nagai.

 • Kojyčių manikiūras:

 

Parafino vonelė rankoms ir kojoms

Parafino sistema tai nuostabi procedūra išsausėjusioms, pavargusioms, kenčiančioms nuo sanarių skausmo rankytėms ir kojytėms.  Po šios procedūros jūsų oda atgaus drėgmės balansą, bus pamaitinta, maloniai sušils, pagreitins mikro itrūkimų gyjimą, kuris atsiranda išsausėjus odai, oda taps tarsi persikinė. Įpatingais atvejais rekomenduojama pasidaryti kelias parafino procedūras per savaitę, gerai odos buklei palaikyti, ypač žiemos metu, rekomenduojame kartą per savaitę, taip pat ši procedūra puikiai tiks atgaivinti rankas prieš svarbias jums šventes, nes jos poveikis matomas tuoj po procedūros, kuri užtruks tik 20-30min.

 • Parafino vonelė rankoms:
 • Parafino vonelė kojoms:
 • Parafino vonelė derinant su kitomis procedūromis: